Více informací

VÝROBA A PRODEJ ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

cs
en

Vyberte kategorii nebo přímo stroj

XX

Hlavní nabídka

csen
XX

Kariéra

Přidejte se k nám! Hledáme nové kolegy do týmu

Napište emailem na adresu personalni@stsolbramovice.cz nebo zavolejte na tel. 317 830 025.

Můžete se také přijít podívat a navštívit nás v Olbramovicích (Veselka 16).

Kalkulant, rozpočtář výrobních zakázek

CO VÁS ČEKÁ: tvorba cenových nabídek kalkulace vnitřních zakázek hlídání a vykazování nákladů na výrobní zakázky podílení se na tvorbě technologických a výrobních postupů řešení technických požadavků zákazníků tvorba technických specifikací pro oddělení nákupu práce s informačním systémem ESO9 (zaškolíme) zajímavá práce v pohodovém týmu spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI OCENÍME: znalost výrobní dokumentace praxe z obdobné pozice ve výrobním podniku znalost výrobních procesů (především svařování, lakování, montáž) znalost cenotvorby výrobních zakázek znalost výkonových norem – výhodou práce s MS OFFICE – uživatelská úroveň práce s 2D a 3D dokumentací – výhodou znalost cizích jazyků odpovědnost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita technické myšlení, pečlivost, systematičnost, přesnost VÝHODOU: praxe ve strojírenství znalost anglického jazyka NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, která je součástí české průmyslové skupiny SkyLimit industry zajištěnou stabilní práci dlouhodobými zahraničními zakázkami manažeři podporují svým vedením k samostatnosti a odpovědnosti příjemně naladěný tým spolupracovníků volnou ruku ve změnách a inovacích motivující odměňovací systém s bonusy a prémiemi, individuální přístup k motivaci jednotlivce za přístup, nápady, zlepšováky a kontinuální vylepšování účast na firemních workshopech, vzdělávání a certifikacích v oboru finanční bonusy za práci bez absence dotované stravování v areálu firmy, svačinové koutky včetně zajištění pitného režimu práce na nových a zajímavých projektech výhodné tarify T-Mobile i pro členy rodiny vřelé uvítání a pomoc celého týmu na začátku, aby se Vám u nás líbilo KONTAKT: Máte-li zájem přidat se k nám do týmu, kontaktujte nás na: E-mail: personalni@stsolbramovice.cz Tel.: 317 830 025 STS Olbramovice, a.s., Veselka 16, Olbramovice www.stsolbramovice.cz

Sváření technolog - možná externí spolupráce

CO VÁS ČEKÁ: kontrola kvality provedených svářečských prací kontrola dodržování technologických postupů zpracování svařovacích technologických postupů spolupráce při posouzení realizovatelnosti zakázek normování svářecích prací ve výrobě zavádění nových svářecích technologií ve výrobě podílení se na zefektivnění svařovacích procesů podpora realizace nových projektů práce s informačním systémem ESO9 (zaškolíme) zajímavá práce v pohodovém týmu spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI OCENÍME: SŠ lépe VŠ vzdělání se strojírenským zaměřením praxe na obdobné pozici svářecí průkaz zkušenosti se standardními svařovacími technikami a vybavením zkušenosti s technologickou výrobou svařování znalost technologických postupů a norem pro svařování orientace ve strojírenské a technické dokumentaci orientace ve výrobních a kontrolních procesech – výhodou znalost cizích jazyků – výhodou schopnost programování svařovacích robotů - velice vítaná odpovědnost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita technické myšlení, pečlivost, systematičnost, přesnost, spolehlivost uživatelská znalost MS Office řidičský průkaz sk. B VÝHODOU: praxe ve strojírenství znalost a orientace v normách znalost anglického jazyka NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, která je součástí české průmyslové skupiny SkyLimit industry zajištěnou stabilní práci dlouhodobými zahraničními zakázkami manažeři podporují svým vedením k samostatnosti a odpovědnosti příjemně naladěný tým spolupracovníků volnou ruku ve změnách a inovacích motivující odměňovací systém s bonusy a prémiemi, individuální přístup k motivaci jednotlivce za přístup, nápady, zlepšováky a kontinuální vylepšování účast na firemních workshopech, vzdělávání a certifikacích v oboru finanční bonusy za práci bez absence dotované stravování v areálu firmy, svačinové koutky včetně zajištění pitného režimu práce na nových a zajímavých projektech výhodné tarify T-Mobile i pro členy rodiny vřelé uvítání a pomoc celého týmu na začátku, aby se Vám u nás líbilo KONTAKT: Máte-li zájem přidat se k nám do týmu, kontaktujte nás na: E-mail: personalni@stsolbramovice.cz Tel.: 317 830 025 STS Olbramovice, a.s., Veselka 16, Olbramovice www.stsolbramovice.cz