Více informací

VÝROBA A PRODEJ ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

cs

Vyberte kategorii nebo přímo stroj

XX

Hlavní nabídka

cs
XX
Asistentka obchodního oddělení

vhodné i pro absolventy/ky

CO VÁS ČEKÁ:

· administrativní podpora obchodního týmu

· komunikace se zákazníky (zajištění smluvní dokumentace)

· zadávání objednávek do výroby, kontrola termínů plnění, expedice

· koordinace zakázek s kolegy ve výrobě

· marketingová podpora obchodního oddělení (prodejní akce)

· správa webu, email, marketing, sociální sítě

· aktivní zapojení do rozvoje obchodu

· účast na výstavách

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI OCENÍME:

· ukončené středoškolské vzdělání

· pozitivní přístup k zákazníkům

· skvělé komunikační schopnosti

· obchodní a logické uvažování

· orientace na internetu a práce s PC – Excel, Word

· pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem

VÝHODOU:

· zkušenosti z oblasti obchodu prodeje zemědělských zařízení

· řidičský průkaz skupiny B

· práce v programu ESO9

· jazykové znalosti - angličtina, němčina

NABÍZÍME:

· zajímavou práci na plný úvazek

· komplexní zaškolení na danou problematiku

· průběžné vzdělávání (obchod, finance)

· pracovní smlouvu na dobu neurčitou – plný úvazek

· firemní a teambuildingové akce

· dotované stravování v areálu firmy

· motivační dvousložkovou mzdu

· práce je vhodná i pro absolventy

KONTAKT:

Máte-li zájem přidat se k nám do týmu, kontaktujte nás na:

E-mail: personalni@stsolbramovice.cz

Tel.: 317 830 025

STS Olbramovice, a.s., Veselka 16, Olbramovice

www.stsolbramovice.cz

Příloha:
(max. 5MB)

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů

obrázek na pozadí

DAVINIO - pomocník pro každého sadaře i vinaře!

Díky svým malým rozměrům je určeno na aplikaci chlévské mrvy, kompostu, rašelin či vápence především do vinic, sadů či chmelnic.

Zjistěte více

Máte zájem o naše výrobky nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat