Více informací

VÝROBA A PRODEJ ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

cs

Vyberte kategorii nebo přímo stroj

XX

Hlavní nabídka

cs
XX
Obchodní zástupce - Area Sales Manager

pro oblasti: Východočeský kraj včetně části Vysočiny, Jižní a Severní Morava

CO VÁS ČEKÁ:

  • Akvizice nových klientů – cca 60-80 % času v terénu
  • Tvorba vlastních marketingových akcí, výstav ve svěřeném regionu
  • Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Příprava cenových nabídek z firemního systému
  • Pravidelný reporting CRM, zpětná vazba z trhu pro plánovaný rozvoj firmy
  • 1x za 14 dní porady na centrále společnosti v Olbramovicích

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI OCENÍME:

  • Min. SŠ vzdělání, vysokoškolské výhodou pro kariérní růst
  • Zkušenost z oblasti zemědělství – zemědělské stroje a zařízení, znalosti z oblasti výkrmu dobytka, zkušenosti s obchodem či výrobou krmných směsí, bioplynové stanice apod.
  • Prokazatelné obchodní zkušenosti
  • Proaktivní přístup a orientace na zákazníka
  • Velmi dobré komunikativní a prezentační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost Aj nebo NJ výhodou

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Aktivní zapojení do tvorby obchodní strategie (vývoj nových produktů)
  • Administrativní podporu pro práci v terénu a při uzavírání smluv se zákazníky
  • Možnost vlastní organizace práce s proaktivním zapojením do tvorby obchodně firemní kultury
  • Nadstandardní fixní plat s přihlédnutím na zkušenosti a přínos pro firmu
  • Měsíční vyplácení provizí z prodeje
  • Služební automobil i pro soukromé účely, veškeré IT vybavení
  • Možnost kariérního růstu, popř. produktovou specializaci
  • V případě komunikativní znalosti Aj nebo NJ účast na zahraničních veletrzích
  • Firemní akce
  • Dotované stravné

KONTAKT:

Máte-li zájem přidat se k nám do týmu, kontaktujte nás na:

E-mail: personalni@stsolbramovice.cz

Tel.: 317 830 025

STS Olbramovice, a.s., Veselka 16, Olbramovice

www.stsolbramovice.cz

Příloha:
(max. 5MB)

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů

obrázek na pozadí

DAVINIO - pomocník pro každého sadaře i vinaře!

Díky svým malým rozměrům je určeno na aplikaci chlévské mrvy, kompostu, rašelin či vápence především do vinic, sadů či chmelnic.

Zjistěte více

Máte zájem o naše výrobky nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat