More information

PRODUCTION AND SALE OF AGRICULTURAL EQUIPMENT

en
cs

Select a category or directly a machine

XX

Main offer

csen
XX
Obchodní zástupce - Area Sales Manager

pro oblasti: Východočeský kraj včetně části Vysočiny, Jižní a Severní Morava

CO VÁS ČEKÁ:

  • Akvizice nových klientů – cca 60-80 % času v terénu
  • Tvorba vlastních marketingových akcí, výstav ve svěřeném regionu
  • Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Příprava cenových nabídek z firemního systému
  • Pravidelný reporting CRM, zpětná vazba z trhu pro plánovaný rozvoj firmy
  • 1x za 14 dní porady na centrále společnosti v Olbramovicích

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI OCENÍME:

  • Min. SŠ vzdělání, vysokoškolské výhodou pro kariérní růst
  • Zkušenost z oblasti zemědělství – zemědělské stroje a zařízení, znalosti z oblasti výkrmu dobytka, zkušenosti s obchodem či výrobou krmných směsí, bioplynové stanice apod.
  • Prokazatelné obchodní zkušenosti
  • Proaktivní přístup a orientace na zákazníka
  • Velmi dobré komunikativní a prezentační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost Aj nebo NJ výhodou

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Aktivní zapojení do tvorby obchodní strategie (vývoj nových produktů)
  • Administrativní podporu pro práci v terénu a při uzavírání smluv se zákazníky
  • Možnost vlastní organizace práce s proaktivním zapojením do tvorby obchodně firemní kultury
  • Nadstandardní fixní plat s přihlédnutím na zkušenosti a přínos pro firmu
  • Měsíční vyplácení provizí z prodeje
  • Služební automobil i pro soukromé účely, veškeré IT vybavení
  • Možnost kariérního růstu, popř. produktovou specializaci
  • V případě komunikativní znalosti Aj nebo NJ účast na zahraničních veletrzích
  • Firemní akce
  • Dotované stravné

KONTAKT:

Máte-li zájem přidat se k nám do týmu, kontaktujte nás na:

Tel.: 317 830 025
STS Olbramovice, a.s., Veselka 16, Olbramovice
www.stsolbramovice.cz

I'm interested in this position

Attachment:
(max. 5MB)

You agree to the processing of personal data

obrázek na pozadí

DAVINIO - helper for every planter and winemaker!

Due to its small size it is intended for application of manure, compost, peat or limestone especially in vineyards, orchards or hop gardens.

Find more

Are you interested in our products or services?

Contact us