More information

PRODUCTION AND SALE OF AGRICULTURAL EQUIPMENT

en
cs

Select a category or directly a machine

XX

Main offer

csen
XX
Účetní

Účetní

CO VÁS ČEKÁ:

  • kontrola a účtování faktur přijatých, vystavování a zaúčtování faktur vydaných
  • kontrola a zpracování účetních dokladů, včetně zaúčtování (pokladní doklady, interní doklady, …
  • salda pohledávek a závazků, návrhy plateb a zpracování převodních příkazů
  • kontrola nákladů a výnosů, podklady pro zúčtování dohadných položek a časového rozlišení
  • spolupráce při měsíčních a ročních závěrkách
  • administrativní podpora obchodního oddělení (vlastních strojů)
  • ostatní administrativní práce na ekonomickém úseku

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI OCENÍME:

  • ukončené středoškolské vzdělání, ekonomického směru výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office), znalost SW ESO9 výhodou
  • ochotu učit se novým věcem
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky výhodou
  • čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME:

  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu, práce v malém kolektivu, možnost získat cenné zkušenosti a praxi ve výrobní společnosti
  • metodické vedení a konzultace online
  • dotované stravování v areálu firmy
  • finanční odměna za práci bez absence

KONTAKT:

Máte-li zájem přidat se k nám do týmu, kontaktujte nás na:

Tel.: 317 830 025
STS Olbramovice, a.s., Veselka 16, Olbramovice
www.stsolbramovice.cz

I'm interested in this position

Attachment:
(max. 5MB)

You agree to the processing of personal data

obrázek na pozadí

DAVINIO - helper for every planter and winemaker!

Due to its small size it is intended for application of manure, compost, peat or limestone especially in vineyards, orchards or hop gardens.

Find more

Are you interested in our products or services?

Contact us